Nashville Predators Vs. Anaheim Ducks Game 2 otseülekanne: vaadake NHL-i Playoffsi

Sisukord:

See on peal! Nashville'i kiskjad võtavad NHL-i Läänekonverentsi finaali kahes mängus Anaheim Ducksi ja see peaks olema eepiline. Saame teile võimaluse vaadata otseülekande kaudu 14. mail kell 19.30 EST.

Milline võistlus! Anaheimi partidel on taas kodujää eelis, kuna nad võtavad NHL-i läänekonverentsi finaali teises mängus vastu Nashville Predatorsi. Kvammid otsivad lunastamist pärast seda, kui Preds noppis nad seitsme mänguga 2016. aasta NHL-i mängude esimesest voorust välja. Nüüd mängivad nad mõlemad võimaluse eest Stanley Cupil, nii et iga meeskonna jaoks on kõik joonel. Nashville soovib seda PALJU, sest see on nende esimene kord, kui nad on jõudnud konverentsi finaali ja poleks midagi muud kui kuulus trofee tagasi Music Citysse viia. On möödunud kümme aastat sellest, kui pardid võitsid oma esimese ja ainsa Stanley karika, nii et nad ei armastanud midagi muud kui võimalust lisada Honda keskuse sarikatele veel üks meistrivõistluste riba.

FINAL (OT): @PredsNHL (3) - @AnaheimDucks (2) @Discover Recap:

NSH viib 1-0 # NSHvsANA #StanleyCup pic.twitter.com/NSMeg48ZJR

- NHL (@NHL) 13. mai 2017

Esimene mäng oli üsna lahing, mis läks 2: 2 viigi järel ületundidesse. Igal meeskonnal olid esimese perioodi eesmärgid, samas kui Ducks läks teiseks enne Nashville'i sidumist kolmandal perioodil. James Neal pani Predators meeskonna eduseisu üles, kui nad viisid mängu ühe tee peal. Sarja võitja kohtub idakonverentsi finaali võiduga, mis on käimas kaitsva Stanley Cupi meistri Pittsburghi Penguinsi ja Ottawa senaatorite vahel.

Anaheim Ducks võõrustab Nashville Predatorsi NHL-i läänekonverentsi finaalmängude teist mängu 14. mail kell 19.30 EST-s. Kogu toimingut saate oma kaabelteenuse pakkuja kaudu vaadata NBC Sportsi kaudu veebis. PREDAATORITE VS VAATAMISEKS KLÕPSAKE SIIN. PÖÖRAD MÄNGU ​​2 ELUSÕNN.

, kellest te selles sarjas juua, pardid või kiskjad?