Von Miller võitis Super Bowl 50 MVP pärast domineerivat esitust

Sisukord:

Vau! Pärast tõeliselt uskumatu esinemise andmist krooniti Von Miller Super Bowl 50 MVP-ks! Väline liinimängija pimesdas rahvahulka ja pettunud Cam Newtoni, tehes talle selge auhinnaauhinna! Hästi tehtud!

NFL-i suurimas mängus oli Denver Broncos veteranide tagamängija 39- aastane Peyton Manning 39-ndal super Bowl 50-l vastamisi Carolina Panthersi pärija Cam Camtoniga. Kuid pärast eepilist lahingut oli selge, et Väljastpoolt tulnud libamees, 26-aastane Von Miller oli öö täht ja ta vääris MVP pokaali koju viimist! HollywoodLife.com laguneb, MIKS Von vääris auhinda!

Broncos võideti Vince Lombardi trofee juba kolmandat korda nende frantsiisi ajaloos, mis peksis Panthersi 24-10 ja see oli suuresti tänu Voni hämmastavale kaitsele! 2011. aastal üldkokkuvõttes nr 2 Cam'i taga valminud libamees terroriseeris kogu öö Carolina tagamängijat. Voni statistika üle ei saa vaielda, kuna ta lõpetas mängu 2, 5 koti, kahe sunnitud tõrke ja kuue mänguga. Kuid veelgi enam, tema näidendite suurus muutis tulemust selgelt. Tema esimene kott Camil sundis kära, mis taastati lõpptsoonis maandumiseks ja 10-0 Broncos juhtima. Tema neljandal veerandil püsti pandud rihm püstitas Denveri ainsa teise TD-i ja viis mängu käeulatusse. Algusest lõpuni avaldas Von mängule suurt mõju.

Varasematel aastatel on Super Bowli MVP tavaliselt valitud veerandmängija positsioonilt. Tegelikult olid viimasest viiest Super Bowli MVP võitjast 4 neljandad, koos selliste tähtedega nagu Tom Brady, Joe Flacco, Eli Manning ja Aaron Rodgers. Selle reegli erandiks oli Malcolm Smith, endine Seattle Seahawksi liinilaager.

Cam kõndis 6. veebruaril NFL Honours Awardsil liiga hooaja liiga MVP peaauhinnaga, lisades oma 2015. aasta MVP-le Ameerika jalgpallikirjutajate auhinna. Ta registreeris liiga kõrgliiga 45 maandumist, neist 35 möödus TD-st. Tema jaoks oli see tõesti puhumisperiood.

, Kas arvasite, et Von väärib Super Bowl 50 MVP-d? Andke meile allolevates kommentaarides teada, kes oli teie arvates väljaku parim mängija!