Pittsburghi pingviinid vs. Washingtoni pealinna 2. mäng: vaadake NHL Playoffs Matchup-i

Sisukord:

Kas Washingtoni pealinnad saavad võidu enda jääle kleepida? Pealinnad võtavad 29. aprillil oma idakonverentsi poolfinaali teises mängus vastu Pittsburghi pingviinid! Vaadake kogu tegevust siin!

Pingviinid ja pealinnad lähevad NHL Playoffes 2. mängu 28. aprillil kell 20.00 EST-s! Pääsete juurde kogu reaalajas voo teabele, mis asub selle artikli allosas!

NHL Playoffide teine ​​voor on voor, millest ei taha ilma jääda! Panused on kõrgemad kui kunagi varem, eriti pealinnade puhul. Nad astusid Stanley Cupi playoffidesse pärast seda, kui nad olid võitnud NHL-i regulaarse hooaja parima meeskonnana oma teise presidendi trofee. Nii et kui nad varakult koju lähevad, on see Washingtoni fännidele tohutu allahindlus.

Ja siis on teil kurikuulus kohtumine Washingtoni Alex Ovechkini (31) ja Pittsburghi Sidney Crosby, 29 vahel. Kui need kaks jääle satuvad, on nagu neil omavaheline mäng. Kuid Crosby on kogu nende rivaalitsemise ajal alati tippu tõusnud. Ärge siiski alahinnake Ovechkinit; playoffid toovad nendes mängijates esile hoopis teistsuguse metsalise.

Kaks parimat mängijat tulid 27. aprillil idakonverentsi poolfinaali 1. mängus näost näkku, kui pingviinid tõid võidu Capitolsi 3-2 üle, andes neile seerias 1-0 eduseisu.

NHL-i kuumimad mängijad - VAATA PICS-i

Crosby lõi avapoolajal kaks väravat 64 sekundit pärast seda, kui ripats kukkus. Ovechkin hoidis Washingtoni fänne oma kohtade äärel, kui ta enne teist perioodi väravat ei lõi.

Mäng jõudis viigini, kui 24- aastane Evgeny Kuznetsov lõi kolmandikul sidurivärava. Nick Bonino pani aga pingviinid ühe mänguga võiduväravaga üles, pakkudes neile W-d.

Washingtoni pealinnad võõrustavad Pittsburghi pingviinid teise ringi sarja 2. mängus 29. aprillil kell 20:00 EST-l. Mängu saate vaadata võrgus oma kaabelteenuse pakkuja kaudu NBC või NHL TV kaudu., kes teie arvates võidab?