Jimmy Walker võitis PGA meistrivõistlused eepilise lõppvooruga - õnnitlused

Image
Image
Image
Image

Bravo, hästi tehtud söör! Jimmy Walker on võitnud 2016. aasta PGA meistrivõistlused finaalvooruga 67. Pärast nelja kurnavat vooru Baltusrol Golfiklubi alamjooksul New Jersey osariigis Springfieldis pakkus Jimmy välja võistluse oma esimese suurema tiitli saamiseks. Lugege kogu teavet tema hämmastava võidu kohta.

See oli uskumatu turniir, kus edetabelis oli palju nimevahetusi. Argentiinast pärit pikk sõitja Emiliano Grillo, 23, juhtis turniiri alguses pakki. Emilianot jälgis tähelepanelikult rahvusvaheline maailmatasemel profimees. Kogu nädalavahetuse vältel kiusasid laudu ameeriklased Jason Day ja Robert Streb. Teiste nimedega, kellel oli pärast esimesi mängupäevi suurepäraseid tulemusi, olid ka rootslane Henrik Stenson ja sakslane Martin Kaymer.

USA golfiväljaku piltide vaatamiseks klõpsake siin

Lõpuks kuulus pühapäev Jimmyle. Ta laskis hämmastava lõppvooru ja läbi veenide kulgeva jääga tõmbas ta kihutamas lootusrikkaid lootusi, saavutades silmapaistva tulemuse -14. Aastal 2015 oli Jason Day ajaloo madalaima punktisummaga suurvõitja ja sel aastal sai Jimmy selle töö peaaegu sama muljetavaldava tulemusega - isegi eelmise aasta võitjaga (ja maailma golfimängija nr 1) jäid ta selja taha! Traditsioon väidab, et kõigil veinimeistritel on avatud kutsed naasta turniirile ülejäänud mängupäevadeks. Nii et see võib olla Jimmy esimene suurem tiitel, kuid kindlasti tundub, et see ei jää tema viimaseks!

PGA meistrivõistlused, nagu peaaegu kõik teised suuremad, polnud vabad vaidlustest. Turniiri tipus pidid ametnikud pärast ulatuslikku kruvi tegema vabandust, makstes võidu korral ühele golfimängijale tema löögi. Colt Knost ei võtnud PGA vabandust hästi. Pärast seda, kui oli turniiri esimesel päeval lugenud augu kohta valesid nõuandeid, oli Colt boeyed. Yikes. Täiendavast löögist piisas Koltsi tempo mahalükkamiseks ja selle tulemusel jäi ta esimesest lõigust maha. Kuule. ESPN väitis, et PGA tunnistas, et nad on esitanud vale auguga kaarte. Vabandust!

, mida arvasite 2016. aasta PGA meistrivõistlustest? Kas teie lemmik golfimängija võitis või lõpetas isegi lähedal? Andke meile teada, mida arvasite hämmastavast suurturniirist!