Zeke Upshaw surnud: NBA G-liiga mängija, 26, sureb pärast väljakul kokkuvarisemist traagiliselt

Sisukord:

Teine elu, täis lubadusi ja potentsiaali, on lühendatud. NBA G-liiga liige Zeke Upshaw on surnud pärast mängu lõpuminutitel platsile kukkumist.

Spordimaailm on jälle leinas. TMZ andmetel suri 26- aastane Zeke Upshaw 26. märtsil, päev pärast seda, kui ta korvpallimängu ajal kokku varises. Zeke ja tema Detroit Pistonsiga seotud Grand Rapids Drive mängisid Long Islandi võrke, kui ta kukkus näoga esimesena põrandale. Ta kiirustati haiglasse, kus ta oli kriitilises seisundis, kuni ema pidi edastama südantlõhestavaid uudiseid. "Pärast Spectrum Healthi meditsiinimeeskonna jätkuvaid pingutusi tegi Zeke oma ülemineku kell 11:16, " ütles Jewel Upshaw avalduses.

Väidetavalt sattus Zeke 24. märtsi mängu 4. veerandil südameseiskusse. Kõik tundus olevat okei ja Zeke mängis kaitset kuni mängu viimase minutini. Äkitselt kukkus ta DeltaPlexi areenil vasakusse nurka - puutumata - kõhule. Mäng peatus, kuna fännid nägid, et see mängija lamas platsil näost ees ja liikumatult. Bleacheri teatel sirutati Zeke platsilt välja ja ta kiirustas Spektri tervisehaiglasse. Nagu paljud lootsid, et temaga on kõik korras, kahjuks see nii pole. Grand Rapids Drive'i meediasuhete direktor Sarah Jbara ei öelnud toona, kas Zeke oli pärast areenilt välja viimist teadvuseta.

HOIATUS. Kaadrid pole graafilised, kuid teades, mis edasi juhtus, saadavad need külmavärinad selgroo alla.

Zeke'i ema Jewel Upshawi avaldus: “Pärast Spectrum Healthi meditsiinimeeskonna jätkuvaid pingutusi tegi Zeke oma ülemineku kell 11:16. Perekonnale, sõpradele, meeskonnakaaslastele, treeneritele, fännidele ja lähedastele täname teid palvete ja toetuse eest sel kõige raskemal ajal. pic.twitter.com/1AutFtIFwU

- Grand Rapids Drive (@grdrive) 26. märts 2018

Zeke oli oma teise hooaja Drive'iga ja ta oli mänginud 28 minutit mängu. USA tänapäeva andmetel oli Chicago põliselanik silmapaistev mängija, kes osales enne Hofstrasse siirdumist Illinoisi osariigis. Enne 2016. aasta drafti loosimist mängis ta kaks hooaega välismaal. Ta oli 41 mängus keskmiselt 8, 5 punkti. Drive lõpetaks mängu võidu ja playoff-kaiga.

Meie mõtted on Zeke'i pere, sõprade, meeskonnakaaslaste ja fännidega läbi selle kaotuse aja.