Virginia Cavaliers Vs. Syracuse Orange - vaadake märtsikuu hullu Internetis

Sisukord:

See kõik on mängimiseks, sest Virginia Cavaliers ja Syracuse Orange lähevad 27. märtsil Chicagos, Illinoisi osariigis USA keskuses kell 18.09 EST-l NCAA turniiril näost näkku. Kes pääseb Final Fourile? Klõpsake otseülekande saamiseks ja saate teada!

Virginia Cavaliersi ja Syracuse Orange'i jaoks on aeg või vaheaeg, sest need kaks suurepärast kolledžimeeskonda lähevad 27. märtsil toimuval NCAA turniiril peaga pea peale, kuna March Madness jätkub kaheksanda eliitliigaga. See tõotab tulla meelelahutuslik paarismäng ja te ei soovi sellest ilma jääda, nii et klõpsake otseministeeriumi voo all, et seda iga minut vaadata.

Mõlemad meeskonnad on täpselt määratlenud, mida kolledži korvpall turniiril seni on tähendanud. Oma kuueteistkümnendas voorus hävitas Virginia tugeva Iowa osariigi meeskonna 84-71, mängu, mis võib kõige paremini meelde jääda, kui vaene cheerleader tabas mängu ajal näkku väsinud korvpalli!

KLÕPSAKE SIIN, KUI ELU VÕTAB

Sürakuusad on mõneti üllatuslikud, arvestades nende 10 külvi, kuid nende pääsemine kaheksandasse eliiti on olnud suhteliselt lihtne. Ainus kord, kui nad mõnevõrra rahutuks nägid, oli viimane kord Gonzaga vastu, kes neil lihtsalt õnnestub tihedas võistluses 63-60 välja pigistada.

Kolledži tavahooajal kiidab Virginia tänavu palju tugevamat rekordit. Nad on 36-st mängust võitnud 29, langedes napilt 7. Siracusas on siiski pisut viga olnud, võites küll 22, kuid kaotades 13. Siiski on neil NCAA turniiril hea loosimine, mis tõestab, et keegi võivad selle võistluse võita, kui nad valivad vormi õigel ajal.

[hl_tribune_embed id = d35e127e-cdce-43b4-b66c-785ff8410b89]

See tõotab osutuda põnevaks matšiks, mis võib ulatuda juhtme lõpuni. Võib-olla on meil viimastel sekunditel mõni draama või isegi OT! Vaatame, mida see toob!, kes sa arvad, kes selle võidab? Ütle meile oma ennustused allpool!