Villanova võitis NCAA meistrivõistlused pärast hämmastavat ja tihedat võitu Põhja-Carolina üle

Sisukord:

OMG, milline küünte hammustus! Pärast nädalaid kestnud hullu märtsi on Villanova tulnud NCAA korvpallimeistriteks, tõustes vaevalt UNC Tarheelsi sumba järgi tulemuseks 77-74!

WOW, milline mäng !!!! Õnnitlused meie uutele NCAA korvpalli riigi meistritele Villanova metskassidele! Teadsime, et Põhja-Carolina, kes selle Villanova vastu välja võitleb, oli läbi aegade NCAA finaal, kuid me ei osanud kunagi oodata, et see on nii lähedal! Meeskonnad seoti 74-punktiliseks ja selleks oli jäänud vaid neli sekundit, enne kui Villanova Kris Jenkins tabas kolmese osuti kui sumin läks käest, mis mängu lõpetas! Õnnitlused loodusülekannete puhul, nii väga ära teenitud.

Poolajal oli see ülilähedane, Põhja-Carolina oli vaid nelja punktiga üles tõusnud (skoorid 39-34). Kuid Villanova hakkas teisel poolajal möirgama, viies enamiku sellest juhtima, kui mängu oli jäänud vähem kui kuus minutit, kuni 10 punkti, kuid UNC alustas võitlust tagasi. Ühe minuti möödudes oli Villanova vaid ühe punkti võrra kõrgemal 70-69, siis seostas UNC 3 osuti mängu 74 punktiga igaüks NELJAS SEKUNDIGA minema!

Villanova Ryan Arcidiacono osutus taas võtmemängijaks, kuna seenior juhtis Põhja-Carolina vastu raskeid süüdistusi, mis oli tema viimane NCAA mäng ja 144. mäng Metsikuna. Kuid Tõrva kontsad olid Marcus Paige ja Brice Johnsoni relvastuses ka nende viimaste kollegiaalsete mängude võitmiseks.

Tõrva kontsad on olnud nii domineeriv jõud kolledžikorvpallis, võites viis NCAA meistrivõistlust, neist viimane oli 2009. aastal, mis oli ka viimane aasta, kui nad finaali pääsesid. Märtsis Hullumeelsuse turniiril alustanud 68 võistkonnast oli UNC ainus meeskond, kes pääses võistkonda number üks, kes tegelikult jõudis Final Fouri lõpuni pärast nii palju tippmeeskondade pahandamist, mis teekonnal aset leidsid.

Vahepeal soovisid Wildcatsid võita oma järjekordne NCAA tiitel, viimane neist tuli 1985. aastal, mis oli ka ainus aasta, mil meeskond jõudis finaali., kas sa vaatasid mängu? Kas teile avaldas suurt võitu muljet?