USA VS. Panama otseülekanne: vaadake CONCACAFi kullakarikamatši võrgus

Sisukord:

USA! Ameerika Ühendriikide meeste meeskond alustab oma võistlust 2017. aasta CONCACAFi kullakarikavõistlusele 8. juulil. USMNT astub Nashville'is Panamast kell 16.30 ET, nii et häälestage, et näete iga lööki, blokeeringut ja goooooal!

On aeg Põhja-, Kesk-Ameerika ja Kariibi mere piirkonna jalgpalliliidu parimatel kokkusaamine ja lahing CONCACAFi kuldkarika eest! USA läheb kuuendaks kuldkarikaks, samal ajal kui Panama soovib esimest korda pokaali tõsta. Need kaks meeskonda kohtuvad B-grupi esimese mängu jaoks. Üksik kaotus võib meeskonnale veerandfinaali langemise hukule panna, seega oodake, et mõlemad pooled mängiksid seda mängu justkui nende viimast mängu. See peaks olema põnev mäng, nii et jalgpallifännidel ei tohiks parem olla ühtegi sekundit.

USA püüab oma hoogu hoida. Ameeriklased saavutasid 1. juulil rahvusvahelises sõprusmängus oma maailmameistrivõistluste rivaalide Ghana üle muljetavaldava võidu. 26- aastane Dom Dwyer lõi oma esimese värava alates USA kodanikuks saamisest, tõmmates mängu 19. minutil Aafrika poolelt esimest verd, ESPN-i kohta. USA domineeris suurema osa esimesel poolajal ja 21-aastane Kellyn Acosta pani USA vahetult pärast poolaega 2-0 juhtima. Ghana 31- aastane Asamoah Gyan üritas ralli alustada 60. minutil, kuid Al-Ahli Dubai FC ründaja ei suutnud oma meeskonda võidule viia. USA võitis 2-1, mis on nende esimene suurem rahvusvaheline sõbralik võit Ghana üle pärast nende maailmameistrivõistluste võistluse algust 2006. aastal.

"Olen [Dom] üle meeletult uhke ja MNT üle võidu üle nii õnnelik, " sõnas USMWNT ja kahekordne FIFA naiste maailmameistrivõistluste meister Sydney Leroux (27), kes rääkis oma abikaasa Domist, vahendab The Guardian. “Mulle meeldib see, et tulime mõlemad teistest riikidest USA-sse ja saame koos oma unistusi jälitada, kandes harja, mis meie jaoks nii palju tähendab. Kui ta viskas, on seda tunnet tõesti raske kirjeldada. Lihtsalt külmavärinad. Ma tean, et see on tema jaoks alles algus. ”

USA ja Panama jagavad B-rühma Nicaragua ja Martinique'iga, Kariibi mere saareriigiga, mis on tehniliselt osa Prantsusmaast. Igas rühmas on kaks parimat meeskonda, kes pääsevad knockout etapile. Kuna Martinique'i rahvaarv on alla poole miljoni, saab sellest grupist tõenäoliselt kolmesuunaline võistlus USA, Nicaragua ja Panama vahel. Kui iga meeskond mängib grupietapil üksteist vaid korra, võib üksik kaotus või viik lõpuks saatuslikuks saada. Surve on kindlasti peal. A-grupis võitlevad Honduras, Costa Rica, Kanada ja Prantsuse Guajaana kahe parima koha nimel. C-grupp näeb Mehhikot, El Salvadorit, Jamaikat ja Curaçaot.

Jalgpallifännid, kes soovivad näha USA ja Panama mängu, saavad seda teha Fox Sportsi ametliku leviala kaudu (pärast vastava sisselogimisinfo sisestamist.) USA VSi VAATAMISEKS KLÕPSAKE SIIN. PANAMA GOLD CUP LIVE STREAM