USA Vs. Nicaragua otseülekanne: jälgige jalgpallivõistlust Gold Cup Online

Sisukord:

Pärast Martinique'i vaevu jõudmist võtab Ameerika Ühendriigid Nicaragua vastu 2017. aasta Kuldse karikavõistluste grupi etapi viimases matšis. 15. juuli matš algab kell 19:00 ET, seega jälgige kindlasti iga põnevat sekundit.

USA on oma reisi knockouti voorudele üsna palju broneerinud. Olles pärast pettumust valmistava viigi Panama vastu kitsalt alistanud Martinique, astub USMNT sellesse mängu Nicaraguaga 4 punktiga. Isegi kui nad kaotavad, võiksid nad edasi liikuda järgmisesse vooru. Otsustades nende nõrga esinemise tõttu Prantsusmaa regiooni meeskonna vastu, võiksid USA väga hästi kaotada La Azul Y Blancole. Kui ameeriklased soovivad oma koha turniiril tagada, viivad nad parem kõik FirstEnergy staadionile Clevelandi osariiki Ohios. Vastasel juhul peavad nad ülejäänud kuldkarikat jälgima pleegitajatelt.

Ehkki USA ei viinud oma tugevaimat meeskonda välja, oli kõigi meeskondade jaoks näha, et nad lähevad Martinique'i kaotamisele nii lähedale. Ameeriklased isegi esimesel poolajal skoori ei teinud. Nende mängu esimene värav sündis 54. minutil, kui 28- aastane Omar González lõpuks võrku leidis. 22- aastane Jordan Morris kahekordistas ameeriklaste skoori kümme minutit hiljem, kuid Kevin Parsemain (29) lõi värava, mille väravavaht Brad Guzan, 32, “oleks pidanud paremini päästma, ” väitis ESPN. Kevin jäi tegemata, sest ta tegi 76. minutil löögi, mis hüppas üle Bradi pea ja võrku. 2: 2-viigi purustamiseks kulus Jordan Morrisel oma trakside teise poole valimine. Pärast ühenduse loomist 25- aastase Gyasi Zardes'iga läbis plahvatanud palli, et anda USA-le 3-2 võit.

“Arvan, et tegime selle enda jaoks tõeliselt karmiks. Oleksime saanud palju paremini teha. See on pettumust valmistav osa, tõsiasi, et lasime kahest väravast mööda, ”sõnas Omar Gonzalez mängu illustreerinud väljaande Sports Illustrated teatel. „Edasi liikudes on sellest palju õppida ja olen õnnelik, et me kunagi alla ei andnud. Kuid kindlasti on asju, mida saaksime paremaks muuta. ”Loodetavasti on treener Bruce Arena ( 65) teinud oma rivistuses vajalikud muudatused, et neid“ parendusi ”teha.

Nagu ta on, võisid USA-d vaheaja teha, kui nende vastaseks oli Nicaragua. Võitmatu Pinoleros langes esmalt 0-2 Martinique'ile, seejärel kannatas 1-2 kaotuse Panamale. Ehkki nad suutsid Los Canalerosi vastu väravaid lüüa, siis kas on tõenäoline, et Nicaragua lõpetab selle kullakarikavõistluse võiduga?

Spordifännid saavad seda mängu vaadata Fox Sportsi ametliku leviala kaudu (pärast asjakohase sisselogimisteabe sisestamist.) USA VSi VAATAMISEKS KLÕPSAKE SIIN. NICARAGUA LIVE STREAM

Kelleks soovite seda matši võita? Kas arvate, et USA saab oma tegevuse kokku?