USA võidab Hiinat 1-0, edasipääs FIFA naiste maailmakarika poolfinaali - õnnitlused

Sisukord:

Vau - milline mäng! Ameerika Ühendriikide naiste rahvuskoondis läks järjekordselt 2015. aasta naiste maailmameistrivõistluste põnevas mängus Hiina vastu. Nende nägu oli raamatute jaoks kindlasti üks. Lõpuks peksis USA Hiinat pärast põnevat duelli!

Ameerika Ühendriikide naiste rahvuskoondis on jalgpalliväljakul plaksutanud, kuna nad on võidelnud võitude nimel 2015. aasta FIFA naiste maailmameistrivõistluste ajal. Nende raske töö on kindlasti ära tasunud, kolm võitu ja viik nende vöötohatise all. Nende viimane vallutus? Võit Hiina vastu 26. juunil, tõrjudes neid tulemusega 1-0. Saage aru, tüdrukud!

Ameerika Ühendriikide naiste rahvuskoondis ja Hiina olid mängu esimese poolaja lõpus viigistatud 0: 0. Mõlema riigi fännid hammustasid oma küüsi ja hambus hambaid, lootes vaid ühele väravale, kuna see oli sel hetkel kellegi mäng. Noh, arvake ära, kes edastas esimese (ja ainsa!) Hinde öösel? Täpselt nii - meie ameerika tüdruk Carli Lloyd !

Carli sai mängu kangelaseks, kui ta pani oma Hiina vastaste osavale ja keskendunud kaitsele lisa küünarnukimäärde - ja lõi punkti, et hoida oma USA meeskonnakaaslasi peal! Pärast Hiina tagumiku löömist on USA nüüd maailmameistrivõistluste poolfinaali jõudmiseks seitsmes.

USA pääses naiste jalgpalli maailmameistrivõistluste veerandfinaali, saavutades 22. juunil oma kibeda rivaali Colombia üle 2: 0. Alex Morgan ja Carli aitasid oma meeskonnal Lõuna-Ameerika mängijaid domineerida kahe väga eepilise (mõelge "Bend It Like Beckham") eesmärgiga - mis viis nad täna õhtul Hiina suveräänsuseni.

Enne ameeriklaste alistamist pidasid Hiina jalgpallitähed head võitlust. Nad alistasid oma veerandfinaalseerias Kameruni 1-0, võitsid Hollandi vastu ja sidusid väravateta viigi Uus-Meremaaga. Ehkki nad täna õhtul välja ei tulnud, peame Hiinat nende senise edu eest rõõmustama.

Ameerika Ühendriikide naiste rahvuskoondis: nende 2015. aasta FIFA naiste maailmameistrivõistluste edu

Kui olete jälginud Ameerika Ühendriikide naiste rahvuskoondise skoori, siis teate hästi, et nad on sarja algusest peale näidanud kõiki teisi jalgpallimeeskondi, kes on Sporty Spice. Pärast Austraalia peksmist, Rootsiga sidumist, Nigeeriaga põranda pühkimist, Colombia koolimist - ja nüüd Hiina võitmist - on ilmne, et neil ägedatel naisjalgpalluritel on olnud võitlus nägu päritolult.

Kui te pole naiste maailmameistrivõistlustest tuttav ja soovite rohkem teada saada, siis klõpsake siin, klõpsates HollywoodLife.com 5-le loendile, mis sisaldab viit asja, mida selle aasta turniiri ajal vaadata ja mida teada saada! Hankige lisateavet Christine Sinclairi kohta, uurige, kes mängib, kellel on põhjalik ajakava, ja õppige nii palju veel.

- mida sa arvasid tänaõhtusest mängust? Kas juurdlesite USA või Hiina jaoks? Andke meile oma mõtetest teada!