Rio 2016: Simone Biles võidab naiste individuaalse üldkulla, Aly Raisman teenib hõbeda

Image
Image
Image
Image

Simone Bilesi kirjeldamiseks on ainult üks sõna: kuldne! Rio 2016 krooniti 11. augustil teiseks meistriks pärast seda, kui Simone tabas nagu keegi teine, viies koju naiste individuaalse kuldmedali - koos meeskonnakaaslase Aly Raismaniga otse tema selja taga hõbedal!

Loobuge sellest Simone Biles'i kasuks, sest ta lihtsalt sisenes oma nime ajalooraamatutesse. Pärast kolme võistlust 11. augustil peetud naiste individuaalses finaalis oli 19-aastase võimlemisfenomeni edumaa enam kui 1, 5 punkti, nii et teda oli raske puudutada. Ja lõpetades põrandaharjutusega (tema parim üritus), Simone pani ta omale kauaoodatud kuldmedali. Näiliselt kõik teadsid, et kuldmedal oli tema oma, kuid ta teenis selle kindlasti ära

.

täis 2 PUNKTI!

Venemaa 21-aastane Aliya Mustafina andis Simone'ile oma raha eest jooksu, võttes pärast kahte rotatsiooni üle nr 1 koha. Kuid Simone saavutas pärast tasakaalupalli rutiini kiiresti kõrgeima positsiooni, teenides 15.400 võrreldes Aliya 13.866-ga, liikudes ettepoole miil. Tema tiimikaaslane Aly Raisman, 22, oli samuti seal üleval, liikudes isegi teise koha peale uskumatu korrusskooriga 15.433. Kuid sellest ei piisanud peaaegu täiusliku Simone ülevõtmiseks, kes naelutas talle põrandalöömise ja kõndis minema, teades, et on kuldmedalist!

Simone Biles - vaadake kuldmedali võitnud võimleja pilte

Paljud fännid eeldasid, et Simone või Aly kullaga minema kõnnivad, eriti pärast seda, kui “Fab Five” muudeti “Final Fiveiks” pärast naiskonna kõikvõistluse võitu. Simone, Aly, 20-aastane Gabby Douglas, 16- aastane Laurie Hernandez ja 19-aastane Madison Kocian tapsid võistluse täiesti ära, minnes muinasjutust veatuks ebaühtlastel baaridel, põrandaharjumusel, võlvkelderil ja mujal. Kuigi Venemaa ja Hiina meeskonnad üritasid, ei suutnud nad ameeriklasi võita ning pidid leppima hõbeda ja pronksiga. Simone võit tähistab USA neljandat järjestikust kulda naiste individuaalses ringis, muutes võidu veelgi tähelepanuväärsemaks!

Pole kaabeltelevisiooni? Lõdvestu! Klõpsake siin, et õppida, kuidas olümpiamänge veebis vaadata

Kuid olümpiamängudel peab alati olema mingit draamat. Lõppude lõpuks on see Rio 2016! Lõppviis sai teada, et kvalifikatsiooni ajal on liiga hea olla. Simone ja Aly kindlustasid oma koha finaalis, saades kaks parimat tulemust.

Gabby, kes võitis Londonis 2012. aastal individuaalse kõikvõimaliku medali, tuli parima tulemusega kolmandaks. Kuna Ameerika on esikolmikus, eeldasid paljud, et punane, valge ja sinine tooksid finaali kolmekordse ohu. Mitte nii! Kuna reeglid nõuavad, et riiki pääseb ainult kaks sportlast, siis Gabby keeldus! See tähendab veel 22 sportlast, kelle tulemused on Gabby edasijõudnutest madalamad. Skandaal! Õnneks ei jäta ta Brasiiliat tühjade kätega ega Simone!

Mida arvasite naiste mitmevõistluse finaalist? Kas teie lemmikvõimleja võitis medali?