Rio 2016: meeste võrkpalli otseülekanne - vaadake, kuidas USA võtab Mehhiko ja muud eepilised mängud

Sisukord:

Põruta, säti, torgi võidu poole! Meeste võrkpall on alles eelvõistlustel, kuid see ei tähenda, et need mängud ei peaks olema eriti intensiivsed. USA ja Mehhiko meeskond lähevad 15. augustil kohtumisele koos peotäie muude suurepäraste mängudega. Ära jäta ühtegi otseülekandega toimingut vahele!

USA meeste võrkpallikoondisel pole olnud Rio olümpia A-basseinis kerge aeg, kannatades oma kahes esimeses matšis tugevaid kaotusi Kanadale ja Itaaliale. Kuid pärast suurte 3-1 võiduga Brasiilia ja Prantsusmaa üle tagasitõmbumist on poisid kindlasti valmis võtma vastu oma viimase eelmängu Mehhiko, lootuses tungida veerandfinaali viimasel minutil. Nende mäng algas kell 10:35 ET, nii et häälestage sellele ja jätkake kogu päeva mõne eepilise võrkpalli vaatamist!

MEESTE VABARIIGILISTE ELUABASTE VAATAMISEKS KLÕPSAKE SIIN

Kuna 15. august on eelvõistluste viimane päev, on mitme A-basseini meeskonna jaoks palju survet, sest paljud on 6 punktiga seotud. Teised A-poolfinaali paarismängud, Itaalia vs Kanada ja Brasiilia vs Prantsusmaa, toimuvad pisut hiljem kui USA mäng (vastavalt kell 19:30 ET ja 9:35 pm ET). Enne neid mänge lõpetab B-bassein oma mängudega Venemaa ja Iraani (kell 14:00 ET) ning Poola ja Kuuba (16:05 ET) vahelise mängu. Palju vinge võrkpalli vaadata!

Kui USA meeskond ei suuda võitu välja tõmmata, ei pruugi me 2016. aasta olümpiamängudel meeste võrkpallis meeskonnale USA-le enam rõõmu pakkuda. Mehhikol pole Rio kohtumist veel võita, võites neljast matšist vaid ühe mängu. Kuigi neil pole võimalust veerandfinaali pääseda, otsivad nad kindlasti vähemalt ühe võidu koju oma vööde alla - nii tuleks USA meeskonnal parem välja tulla täies jõus!

Vaadake pilte USA naiste võrkpallikoondisest

Mis puutub teistesse Pool A meeskondadesse, siis on see tihe võistlus veerandfinaali, seega langeb see tõenäoliselt enne viimast mängu, enne kui midagi otsustatakse. B-grupi veerandfinaali meeskonnad on juba kindlaks määratud, Argentiina, Poola, Venemaa ja Iraan asuvad kohtumistele. Loodetavasti liitub USA nendega, sest see läheb aina põnevamaks!, kas sa arvad, et USA meeste meeskond võidab Mehhiko vastu? Kui nad võidavad, siis kui palju arvate, et nad saavutavad selle olümpiamängudel? Räägi meile allpool!