Priyanka Chopra hurjutab Pal Serena Williamsit USA lahtistel looduslikult, kui ta võidab mängu 44 min pärast

Image

Kui Serena Williams paiskus vähem kui tunni jooksul läbi US Openi veerandfinaali, kaotas tema üks suurimaid fänne Priyanka Chopra peaaegu tenniseikooni rõõmustades meele.

Priyanka Chopra reaktsioon Serena Williamsi eepilisele võidule Qiang Wangi üle 3. septembril oli kõik. 37-aastane Priyanka oli NYC Arthur Ashe staadioni tribüünidel, kui Serena puhus 27-aastase Qiangi poolt kahes otsejoones seisu 6-1, 6-0. Matš kestis vaid 44 minutit, mis on tennise mõttes silmapilk. Tema matš tulise rivaali Maria Šarapovaga võttis kauem aega ja see oli vähem kui tunniga läbi! 44 minutit oli aga piisavalt aega, et Priyanka oma hurraaga saate varastaks. Nick Jonase parem pool läks Serena peale karjudes metsikuks. Tema silmad olid hämmastunult vaadates filmis “Kõigi aegade suurim”. Priyanka nägi koos oma ema, Madu Chopraga välja selline, nagu neil oleks olnud oma elu, kui Serena kindlustas oma koha US Openi poolfinaalis.

Daily Maili andmetel on Serena ja Priyanka olnud lähedased sõbrad juba aastaid ning mõlemad osalesid vastastikuse sõbra Meghan Markle pulmal 2018. aastal. Serena hindas tõenäoliselt, et nii lähedase sõbra tunnistajaks oli mitte ainult tema kiire võit, vaid ka see, mis osutus olgu tema 100. võit. "Ma pole kunagi mõelnud, et saan 100 võitu ja olen endiselt siin, kuid ma armastan seda, mida ma teen, " sõnas Serena pärast matši The Guardianile. Küsimusele hüppeliigese kohta, mille ta keerutas 1. septembril Petra Martici üle neljandas voorus võites, vastas Serena, et tal on „hea tunne“.

"See on olnud raske aasta, kuid füüsiliselt tunnen end suurepäraselt ja kõige rohkem on mul lihtsalt lõbus, kui siia tulen, " lisas ta. Edasi läheb ta poolfinaalis vastamisi viienda seemne Elina Svitolinaga. Tal on nüüd kaks võitu võimalikust 24. tähtsamast tiitlist eemal, mis seoks Margaret Courti enamiku Gram Slami võitude jaoks.

Image

Image

"See on hea tunne, " sõnas Serena ESPN-i sõnul sellises vööndis viibimisest. “Tundub, et“ OK, see on see, mille nimel olen treeninud. Nii kõvasti olen ma tööd teinud. ' Tundub, et kui see juhtub, tasub raske töö end ära. ”Serena lõpetas matši 25 võitjaga versus Wang, kes mängis oma esimeses suuremas veerandfinaalis nulli. "Olen töötanud oma kiiruse nimel ja teinud kaadreid, " sõnas Serena. “Ma ei andnud talle matšis liiga palju võimalusi. See on minu jaoks hea staatus. See on hea, sest tahan, et saaksin platsil ringi liikuda. Liigun siis, kui tahan liikuda. Arvan, et tahtsin juba täna õhtul kolida. ”

Serena seisab 5. septembril vastamisi Elina Svitolinaga. Võimalik, et Priyanka on seal ka seda mängu vaatamas.