Rannamängud lõbutsemiseks

Sisukord:

Rannapuhkust võib olla kahte tüüpi. Esimene on lihtne valetamine raamatu või ajakirjaga ja perioodiline ujumine. Teine on aktiivne lõbus ajaviide seltskonnaga. Viimane võimalus võimaldab mitte ainult suurepäraselt puhata, vaid ka figuuri pingutada, uusi tutvusi luua ja kiiresti ühtlase päevituse saada.

Rannamängud on lõbusad igas vanuses ja sotsiaalse staatusega inimestele. Selline puhkus vabastab suurepäraselt närvisüsteemi ja võimaldab teil säilitada suurepärase füüsilise vormi. Et teie ettevõttel ei peaks igav, pakkuge mängida populaarseid rannamänge.

Malaisia ​​võrkpall

Malaisia ​​võrkpall on väga vana mäng: kodumaal on seda tuntud juba 4. sajandist. Täna on see lõbu väga moes maailma moodsamates kuurortides. Isegi laps oskab reegleid vallata ja mõne minutiga mängu õppida.

Puhkuseks on vaja võrkpalli ja väljakut venitatud võrguga. Rühm on jagatud kaheks meeskonnaks. Iga ülesanne on visata pall naabrite poole. Siiski on üks keeruline punkt: mängida saab kõigega, välja arvatud kätega. Pall tuleb hoida lennult jalgade, pea, õlgade ja muude kehaosade abil. Mängu lisavarustust võite puudutada ainult ühel küljel kolm korda.

Frisbee on suurepärane viis lõbutsemiseks

Frisbee-vardad on rannas mõnusad. Mängu jaoks on vaja kahte lisavarustust ja 4-8 (või enama) inimese gruppi. Soovitav on lõbutseda puhkajate vahel, kes päevitavad.

Kõik mängijad seisavad ringis üksteisest mõne kaugusel. Vastupidistele inimestele antakse taldrik. Samal ajal peaksid kõik hakkama edastama oma päripäeva. Kõik, kes pole taldrikut kinni püüdnud / maha kukkunud või kellel on neid kaks, kõrvaldatakse. Ülejäänud alustavad mängu uuesti. Kaks viimast allesjäänud inimest võidavad.