Nick Foles, Eagles QB, paneb TD püüdma Super Bowl 52 eepilise mängu ajal - vaata

Image

Mis wha? Kotkaste tagamängija Nick Foles haaras mängu Super Bowl 52.

Mida kuradit just juhtus? Nick Foles, 29, tegi võimatut. Philadelphia Eaglesi varurünnaku võitja sai 4. veebruaril toimuva Super Bowl 52 teise veerandi lõpus lihtsalt puuduse. Minneapolise USA panga staadionil saavad tänu Eaglesi QB hämmastavale pallingule 40-aastased Tom Brady ja New England Patriots tegelikult kaotusi. Ükski NFL-i fänn ei arva kunagi, et kotkad peksavad patrioote või võidavad pärast kotkaste mänguväljakutse saamist Kotkasse, see on hull!

Veerandmängija ülesanne on tegelikult möödasõite visata, mitte neid kinni püüda, mis teebki selle mängu nii uskumatuks. Veelgi uskumatum on see, et see pole Super Qualdi esimene QB-le visatud sööt. Tom viskas esimesel veerandil möödasõidu, mis oleks samuti olnud puudulik. Vigastatud Carson Wentzi eest täituva Nick poolt tabatud söödu aitas alakoer Eagles peaga riietusruumi 22-12 juhtimisel.

Pärast suurt näidendit võttis Justin Timberlake üle hämmastava poolaja etenduse, mis puhus kõik minema. Lõbusate reklaamide, eeposte näidendite ja kõigi aegade suurepärase Justini vahel on see Super Bowl osutunud eepiliseimaks etenduseks läbi aegade. Bradley Cooper, Tina Fey ja kümned teised kuulsused püüdsid kõik muu maailma kõrval tegevust. Milline hämmastav mäng. Vaadake seda Nicki saaki!

Keegi on Nick Foles saanud TD-ennustuse ???

MIDA. A. MÄNGUTAKS. pic.twitter.com/9hjJXR0jSs

- SportsCenter (@SportsCenter) 5. veebruar 2018

, Mida arvate Nicki uskumatust saagist ja suurest mängust? Kelle jaoks sa selles suures mängus juurdled? Kas kotkad saavad suure võidu? Andke meile teada, keda soovite näha, kandke koju Lombardi trofee.