Myles Turner: Pacers fännab veidraid pärast 33 släbi Epic Dunk - vaata

Sisukord:

Nüüd on see tehtud! Indiana Pacersi täht Myles Turner pani oma playoffis mängima suurima hüüumärgi Cleveland Cavaliersi vastu sajandiga! Meil on siin video tema plahvatusohtlikust tulemusest!

Milline näidend! Indiana Pacers oli nii vallandatud, et mängis kodus 20. aprillil NBA playoff-sarja esimeses voorus kolme mängu, et meeskond oli täielikult elektrifitseeritud. See polnud kusagil ilmsem kui Myles Turneri teise kvartali slam dunk, mille tõttu kogu Bankers Life Fieldhouse purskas. Maagiline hetk juhtus nii, et ta proovis kolmekesi ja ebaõnnestus, kuid tõstis vastase löögi tagasi ja lõi selle veljele, kui Clevelandi 25- aastane Tristan Thompson nägi abitult pealt.

@Pacersi pink purskub, kui Myles Turner viskab @NBAonTNT plahvatuse alla! #NBAPlayoffs pic.twitter.com/YSYsvtyiyK

- NBA (@NBA) 20. aprill 2017

Myles Turneri isale meeldib see, mida ta näeb. #NBAPlayoffs pic.twitter.com/HsuPfQ5IGn

- NBA (@NBA) 21. aprill 2017

Kogu Paceri pink hüppas oma kohalt üles massilises rõõmupurskes, mida ei suudetud ohjeldada. Isegi tema enda isa nähti eeposmängu jaoks hulluks minemas. Fännid ei suutnud kohe Twitteris selle üle rabeleda ja temast sai kõige populaarsem teema!

Myles Turner tõmbas Tristan Thompsoni otsa Shang Tsungi. ??? Ta sai selle tagasilöögi ja vaatas Tristanit nagu "TEIE HING ON MINU." ????

- Reaalne Majisty (@Majisty) 21. aprill 2017

Myles Turner tappis tegelikult Tristan Thompsoni

- Gilchrist (@ Itztheboss101) 21. aprill 2017

Pacers finna saab pühitud

aga tänan Myles Turnerit Tristan Thompsoni hämamise eest! #GetYourFishinGearReady? ? ?

- andrea jdot loss (@glammajamma_) 21. aprill 2017

Myles Turner uuris kogu Cavsi meeskonda, ajalugu ja tulevikku pic.twitter.com/N6kojEgiLY

- Uus kultuurikorraldus (@NewCultureOrder) 21. aprill 2017

Myles Turner lõpetas just Tristan Thompsoni karjääri pic.twitter.com/2HDm4W6MBC

- ?? (@DaOfficialTrell) 20. aprill 2017

2017. aasta NBA Playoffs - vaata pilte

Mõned fännid lõbutsesid isegi Tristani suhteid 32- aastase Khloe Kardashianiga naljatades, et naljatasid, et ta kavatseb ta nüüd Mylese heaks viia!

Khloe Kardashian on müünud ​​Tristan Thompsonit ja tutvub Myles Turneriga pic.twitter.com/AxHbKUpIe8

- Joe Raynne? (@JoeRaynne) 21. aprill 2017

Myles Turner tuleks arreteerida selle kuriteo eest, mille ta tegi Tristan Kardashianiga

. pic.twitter.com/UNvvxbsuvZ

- EL FOOSAY (@SheHatesJacoby) 20. aprill 2017

Khloe saadab Myles Turner täna õhtul nagu "hei suur pea"

- edamamepapi (@neeccss) 21. aprill 2017

Kes teadis, et Myles Turner saab selle, kes Lamar Odomi tüdruku tagasi saab!

- Huggy Lowdown (@HuggyLowdownDC) 21. aprill 2017

Mylese jaoks hakkas mängu kulgedes kaduma kogu tema teed tulnud armastus, sest ta läks püsimatult kolmekesi ja kadus pidevalt. Inimesed hakkasid teda võrgus peksma ja ütlesid, et ta oli palliga isekas ja mängis nagu jama. Oh mees, kui kiiresti võivad fortuunad mängus muutuda. Teise veerandi kaheksa minutit oli teda jumalana tervitatud ja juba teisel poolajal olid kõik tema kohta käivad tviidid tema kehvas mängus. Võtke see armastus vastu, kuni saate selle Mylesiks, sest nii paljude kolmekesi ja puudu võtmine lisandus, kui Pacers mängu 119-111 alla viis. Seadke Cavs üles 3-0 ja Indiana pukseerimismängu äärel.

, mida sa arvasid Mylese hämmastavast narmast? Kas tema nõrk mäng teisel poolajal pani selle kiiresti unustama?