Everton Vs. Chelsea otseülekanne - jälgige veebis FA Cupi veerandfinaali

Sisukord:

See on aeg või vaheaeg Chelseale, kelle hõbeesemete ainus realistlik lootus on FA Cup. Kuid nad seisavad silmitsi Evertoni vägedega Liverpoolis asuvas Goodisoni pargis 12. märtsil kell 12.30 EST-l, kes maksavad oma verd. See on kohustuslik matš, mida saate vaadata, kui klõpsate siin otseülekande vaatamiseks!

Chelsea ja nende kena meeskond sõidavad Liverpoolisse, et astuda nägusa Evertoni vastu Goodisoni parki hädavajalikul FA Cupi veerandfinaalmatšil, mis tõotab ohtralt väravavahti. Mõlemad meeskonnad pole Premier League'i tiitlivõistlustest väljas, seega on see mõlemale meeskonnale parim võimalus hooaja lõpus trofee võita. Klõpsake alla, et saada otseülekanne, nii et te ei jätaks ühtegi minutit vahele.

Chelsea on endiselt nutikas, kui ta suudab 9. märtsil Meistrite liigast välja suruda Pariisi St. Germaini 4-2. Selles lüüasaamises kaotasid pensionärid vigastuste tõttu kaks oma staarmängijat Eden Hazardi ja Diego Costos, nii et mõlemad peavad mängima kahtlaseks.

KLÕPSAKE SIIN, KUI ELUÕNN

Everton seevastu tervitab mitmeid vigastuse tõttu naasnud meeskondi, sealhulgas Aaron Lennon, Gareth Barry ja Tom Cleverley. Tõenäoliselt on aga Bryan Oviedo teadmata kadunud pärast valu rinnus, kus kaitsja tormas 10. märtsil haiglasse.

Üks mees, kes tahab endiste töötajate vastu punkti tõestada, on Evertoni peamine eesmärk - oht, Romelu Lukaku. Chelsea müüs ta 2014. aastal kuulsalt Evertonile 40 miljoni dollari eest, mis tundus toona järsk tasu. Sellest ajast alates on Lukaku löönud 59 väravat ja naudib sel hooajal tõesti oma läbimurdeaastat, leides kõigil võistlustel 35 mängus võrku 23 korda.

Kuid Chelsea ei tohiks sellesse mängu sattuda, tundes end liiga kahetsusväärsena. Guus Hiddinki meestel on endiselt mängijaid, kellel on potentsiaali kahjustada Evertoni kaitseliini. Cesc Fabregas võib nõela silma alt läbi lüüa ja selleks, et seda võita, on vaja tema mänguoskusi.

Karikamänge on raske kutsuda - eriti nende kahe meeskonna puhul, kes on mõlemad võimelised võitma. Asi on selles, kes üles tuleb ja kui hästi staarmängijad mängivad., kes arvate, mis teeb semistest? Everton või Chelsea? Kõlagu meile allpool!