Image
Image
Image
Image

Pärast seda, kui Always Dreaming võitis 2017. aasta Kentucky derbi, avaldati survet, kas hobune võiks võita Preakness Stakes, mis on Triple Crown'i teine ​​võistlus. Pärast kaheminutilist puhast elevust tõusis meistriks ootamatu pilvandmetöötlus!

Kõik pilgud pöördusid Baltimore poole 20. mail, kuna Pimlico võidusõidurada sai täisvereliste võidusõidumaailma keskpunktiks. Preakness Stakes toimunud 142. jooksul nähti alati Dreamingut, Classic Empire'i ja veel kaheksa hobust, kes võitlesid võitja ringis oleva koha nimel. Sarnaselt 6. mai põnevale Kentucky derbyle oli see kaks minutit puhast adrenaliini, kuna uhked metsalised purskasid kioskitest välja, et joosta 1-3 / 16 miili pikkune rada. See kõik jõudis viimase etapini, pilvandmetöötlus peksis kõiki teisi võitma!

Sellel võistlusel oli poole vähem hobuseid, kes jooksid Kentucky derbi. Koos alati unistavate ja klassikalise impeeriumiga said Marylandisse kogunenud 130, 00 pealtvaatajat paigutada oma raha pilvandmetöötlusele, seega Gunneverale, Kunstiperioodile, Senior Investment'ile, Lookin At Lee'le ja Conquest Mo Money'ile. Selle võistluse rahakott ulatus 1, 5 miljoni dollarini, võitjale läks 900 000 dollarit. Ehkki võistlus ei murdnud panka nagu “Run for the Roses”, on see siiski kena muutuste tükk. Hobune sai osta palju õunu 900 000 dollariga.

Classic Empire ja Gunnevera võisid võistlusele kabja sisse tõmmata, kuna kaks hobust tõmbasid positsioonid nr 6 ja nr 6. Alates 2008. aastast on kaks hobust võitnud alates 5. ja 6. kohast. Mis puutub alati unistamisse, siis on ka tema juhitud number 4 õnne. Kui viimane hobune, kes sellest kohast võitis, oli Curlin 2007. aastal, on kiosk viimase 114 aasta jooksul tootnud 13 võitjat. Aina Dreamingil olid hommikuse joone koefitsiendid paremad, kui neil oleks 4-5 võidu sellel võistlusel võita. Parim oli Classic Empire, tulemusega 3-1, samas kui Loking At Lee oli kolmas 10-1-ga.

Kolmekordse krooni võitmine võidusõidul on raskem, kui paistab. Kui Ameerika vaarao (Classic Empire'i poolvend, FYI) tegi selle väljanägemise lihtsaks, siis ülesandeks pole jalutuskäik pargis. Paistis, et Nyquist võis 2016. aasta Preaknessi võita pärast selle aasta Kentucky derby võtmist, kuid võidu püüdis just liialdaja. Kas hobune võib kannatada murtud südame käes, mõru pettumuses? Loodetavasti saab porgandiga seda kõike paremaks muuta.

Mida arvate 2017. aasta Preakness Stakesist? Kas teie hobune võitis? Kas olete Belmont Stakesist vaimustuses?