Clint Dempsey ja John Anthony Brooks: Tutvuge USA jalgpallikangelastega

Image
Image
Image
Image

USA meeste rahvusmeeskond jõudis tahtejõu tõttu 16. juunil läbi, et võita oma maailmameistrivõistluste avamäng Ghana vastu, 2-1. Šokeeriv võit tuli varajase värava löönud mehe ja teise hilja löönud mehe õlgadele - uuri nüüd rohkem Clint Dempsey ja John Anthony Brooksi kohta.

Jalgpallipalavik on taas USA-s pärast seda, kui USA meeste rahvusmeeskond sõitis tagasi, et võita Ghana vastu 2: 1 hilja oma juunioride maailmameistrivõistluste avamängus 2.-1. Kuid kui Team USA bangvagun täitub, on seal kaks nime fännide huulil - USA põnevaid väravaid löönud mehed Clint Dempsey ja John Anthony Brooks. Kes nad siis on?

Clint Dempsey: 3 asja, mida peaks teadma USA jalgpallivets

1. Ta on sellel olnud mõnda aega

Neile, kes sel aastal esimest korda jalgpalli maailmameistrivõistlustele häälestuvad, on Clintil uus nägu, kuid tegelikult on ta USMNT-i üks tuntumaid ja pikaealisemaid mängijaid (kas julgete öelda, et ta on sama suur kui Landon Donovan ?). Tegelikult on see tema kolmas maailmameistrivõistlus. Clint lõi oma esimese MM-i värava juba 2006. aastal - kummalisel kombel oli see Ghana vastu.

2. Nüüd on kiire!

Clinti šokeeriv värav 16. juunil Ghana vastu tuli mängu vaid 29 sekundit! See oli viies kiireim värav, mis maailmameistrivõistlustel kunagi löödud, ja ühtlasi kiireim värav, mille üks turniiril löönud USA mängija on teinud.

3. Ta mängib pere ja sõprade jaoks

Skoorimisel annab Clint tavaliselt taevale ainulaadse tervituse - ta hoiab ühel käel üles ühte sõrme ja teisel kolm sõrme. See on austusavaldus nii tema õele Jenniferile, kes suri traagiliselt aju aneurüsmi 16-aastaselt, kui ka tema sõbrale Victor Rivera Jr-le, kooli meeskonnakaaslasele, kes suri, kui talle kogemata pähe tulistati, vahendab The Daily News.

John Anthony Brooks: 3 asja, mida peaks uue kangelase kohta teadma

1. Algaja õnn

Kui Clint on USA jaoks proovitud ja tõeline mängija, siis John on vaevalt platsil pääsenud punase, valge ja sinisega - ta on rahvusvahelise meeskonnaga mänginud vaid viies mängus. Ghana mäng, mille John võitis asendajaga skoorides 86. minutil, oli tema kõigi aegade esimene MM-mäng.

2. USA-s sündinud?

John polnud. Kurikuulus JAB on Berliinis sündinud ja üles kasvanud Ameerika sõjaväelase poeg. Ta mängis noorsooakadeemia Hertha BSC jalgpalli ja hiljem sõlmis klubiga profilepingu. Tema süda peitub aga tähtedes ja triipudes - kui USA ja Saksamaa topeltkodanikuna tuli aeg valida, millise rahvusvahelise meeskonnaga ta mängib, valis John USA. Kõigil peaks olema hea meel, et ta seda tegi!

3. Ta unistas sellest

Ilma naljata. Pärast Ghana mängu paljastas John, et tal oli aimdus oma hilise kangelaslikkuse kohta. "Ma rääkisin sellest oma meeskonnakaaslastele, " rääkis ta ajakirjanikule. “Unes lõin 80. minutil löögi ja me võitsime mängu. Ma lõin nurgalöögist peaga väravasse. ”Vau - John oli unenäos vaid kuus minutit vaba.

Millist USA jalgpallitähte sa kõige rohkem armastad? Anna meile teada.