Cleveland Cavaliers võitis Golden State Warriorsi 2015. aasta NBA finaali 2. mängus

Sisukord:

Milline suurepärane mäng! Pühapäeval, 7. juunil olid Cleveland Cavaliers võidukad 2015. aasta NBA finaali 2. mängus. Golden State Warriors võib sellest lüüasaamisest südamesse võtta, sest selleks on veel pikk tee minna.

Clevelandi Cavaliers tabas 2015. aasta NBA finaali 2. mängu ajal 7. juunil Californias Oaklandis midagi muud kui võrku. Cleveland Cavaliers näitab tulemusega 95-93 punkte, mis näitavad, et nad on valmis NBA meistriteks kroonima.

See oli tõepoolest põnev matš kohtumiselt. Kuldne riik andis oma kavatsusest märku juba varakult, astudes esimeses veerandis juhtima 20:12 ja jäädes seisule 3:32. Kui teil on meeskonnas 30- aastane Lebron James, on teil alati võimalus. Kaavid jõudsid tagasi 20-20 peale tänu 10 punktile väikesest eduseisust.

Teine veerand oli sama meeletu ja tihe. Kuid seekord sõitsid edasi kaavlased, kes juhtisid ühel hetkel 42-35, kui nad üritasid edasi liikuda. 25- aastase Klay Thompsoniga, kes sobitas Jamesiga punkti, hoidsid Warriors tempot ja juhtisid 2: s eduseisul 47-45. Nii Thompson kui ka James olid sellel hetkel kumbki kogunud 20 punkti.

Kolmas veerandaeg oli vähese väravaga - Cavs alistas Warriorsi 15-14, ehitades vaid kolmepunktilise saleda eduseisu. Esile tõsteti ekslikel põhjustel Marreese Speights, 27, pakkudes hämmastavat dunk-laskmist, kellel oli kella 4 sekundit jäänud.

Neljandal veerandil hakkasid Jamesit inspireerinud kavvalased võimust võtma, kes vajus kesklinnast 3-punktil ette 3:14, et avada 11-punktiline eduseis. Kuid nobedad Warriorid polnud seda veel teinud, kogudes kahelt valduselt 6 punkti ja nad suutsid mängu sundida ületunniks, skooriga 87-87.

Nagu 2. mängu puhul, oli võitja otsustamiseks vaja ületunnitööd - NBA finaali ajaloos oli esimest korda vaja kahte esimest mängu OT-d. See läks edasi-tagasi, mõlemad meeskonnad ähvardasid võita, kuid lõpuks võitsid kavvalased selle 95-93! Lebron vastutas nende punktide 39 eest.

NBA 2015. aasta finaalmängu 1 võitja - selle lõi Golden State Warriors

4. juunil Californias Oaklandis peetaval NBA finaalturniiril näitas kodumeeskond oma paremust, kuid vajas ületunnitööd, et tulla lõpuks tihedalt võidelnud võistlusel välja Cavaliers 108-100 vastu.

Isegi oma sõbra 27-aastase Rihanna toel ei suutnud Lebron päästa oma külje libisemisest kitsale lüüasaamisele. Korvpallijumala oli teadaolevalt lennanud korvpalli armastava R&B laulja välja oma eralennukil, kuid see polnud tema õnnelik võlu, mida ta lootis.

3. mäng lendab 9. juunil tagasi Clevelandi, kus Cavaliers loodab kodueelise arvestada. Võib-olla võib toimumiskoha vahetus asju veelgi raputada!

Kes arvate, kes sarja võidab? Andke meile oma mõtetest kommentaarides allpool!