Meistrite liiga veerandfinaali viik: saate teada, kes teie lemmikmeeskonda mängib

Sisukord:

Kas pärast seda haaravat 16. vooru saab Meistrite Liiga ennast tipus hoida? Seda proovitakse kindlasti, sest jalgpalliliiga avalikustas 17. märtsil oma veerandfinaali viigi. Tulemused on uskumatud!

Jalgpallifännid olid äärel, kui 2017. aasta Meistrite Liiga veerandfinaalid selgusid 17. märtsil. See, mida jalgpallifanaatikud said, oli praktiliselt parim koosseis. Atletico Madrid läheb vastamisi meeskonnaga, kes saatis Sevilla pakkimise, viimane Inglise meeskond seisab: Leicester City. Veerandfinaalis on paar Saksamaa meeskonda: Borussia Dortmund mängib AS Monaco FC-d, Müncheni Bayern läheb aga varvastest kaitsvate Meistrite liiga meistrite, Madridi Realiga.

Samuti toimub kordusmäng 2014-15 Meistrite liiga finaali, sest Barcelona kohtub Juventusega. Blaugrana suitsetas Juveit 3-1, kõndides sellest matšist tiitliga eemale. Kas itaallased saavad kättemaksu või hoiab Barca nende imelist hoogu edasi? Nende matšide esimesed jalad mängitakse 11. ja 12. aprillil, teine ​​etapp toimub 18. ja 19. aprillil.

Oleme raviks! #UCLdraw

pic.twitter.com/l96zXG0vDE

- Meistrite liiga (@ChampionsLeague) 17. märts 2017

Meistrite liiga finaal 2016 - vaadake kõiki olulisemaid sündmusi

Kui fännid lootsid El Clasico väljaannet Meistrite liiga semistel, seab Bayerni tõusmine Los Blancosse Barcelona ja Real Madridi kohtumise ohtu. Nende kahe meeskonna 21 kohtumises on Bayern kaotanud 11 võiduga, teatas Los Blancos ametlikul veebisaidil. Mitte nii kaugel taga olev Real Madrid kindlustas 8 võitu. Need kaks on eesmärkide saavutamisel kaela ja kaela, kusjuures Real võrgutab 27 Saksamaa poolel 33. Kuigi pole kunagi mõistlik arvestada 33-aastast Cristiano Ronaldot, kuni mäng on läbi, on võimalik, et Los Blancos ei naase tagasi - tagasi.

"Kahtlemata on Bayern üks halvimaid vastaseid, " võib Madridi Reali institutsionaalsete suhete direktor Emilio Butragueno ESPN FC kohtumise kohta öelda. "Kuid see on pettumus ka neile. Me tunneme üksteist väga hästi, kahte meeskonda. Peame mängudesse minema, teades, kui keeruline see olema saab. ”

Noh, võib-olla saab Real hämmastava tagasituleku võidu, nagu tegi Barcelona. Oma 16. vooru kohtumises Pariisi Saint-Germainiga oli Barca üle seina, kuid nad broneerisid oma reisi veerandfinaali 6: 1 võiduga. Barca parem loodan, et nad ei pääse esimesel kohtumisel Juvega tühjaks. Nende õnn võib lihtsalt otsa saada.

Milliseid neist matšidest on teil kõige põnevam näha, HollywoodLifers?