Barcelona Vs. Deportivo De La Coruna otseülekanne: vaadake La Liga matši

Sisukord:

Pärast ajaloolist võitu, mille Barcelona just Meistrite liigas startis, võib kindlalt öelda, et Deportivo de la Coruna jaoks on nende töö välja mõeldud. Barca mängib 12. märtsil Deportivot, nii et ärge jätke seda mängu maha!

Kogu jalgpallimaailm on pandud tähele: Barcelona pole kunagi väljas. Isegi kui nende selg on vastu seina, on La Liga praegused juhid ohtlikud ja selles ei tohi kahelda. Blaugrana suundub Estadio Riazori poole, et meeskonna koduväljakul Deportivo de la Corunaga silmitsi seista. Barcelona mängimise ajal võivad nad staadionilt lahvatada. Mäng on määratud kell 11:15 ET, nii et alustage vaba päeva mõne spordialaga.

6-1. 5-0. 6-1. Barcelona ei ole just võitnud nende viimast kolme mängu, vaid nad on ka võistluse massiliselt läbi viinud. Esmalt puhus Barca välja Sporting de Gijoni, enne kui purustas Celta Vigo. Sealt edasi tegi Blaugrana oma 8. märtsi matšil Pariisi Saint-Germainiga ajalugu, tõmmates seljataha tagasituleku, mis varjutas seda, mida New England Patriots Super Bowl 51s tegi.

Madridi Reali kuumimad tükid - PICS

Tegelikult ei võitnud Barca mitte ainult 6-1, et tagada oma reis Meistrite liiga veerandfinaali, vaid ka kustutasid kõik PSG-le 0-4 kaotanud häbiväärse häbistamise, mis pani nad kõrvaldamisele nii lähedale. Kõik, mida PSG pidi tegema, ei lasknud Barcelonal 5 väravat lüüa. Les Parisiens lõi mängu ajal isegi värava, kui Edinson Cavani (30) lõi värava mängu 62. minutil. Kui koondnäitaja on 5-3, kasutab Barca võitmiseks iga järelejäänud aja sekundit.

Päevakangelaseks sai 25- aastane Sergi Roberto. 95. minutil oli Sergi parem jalg ühendatud Neymari (25) kämblaga, et Barcelona viia 6-1 per ESPN. Barcelona haaras võidu lüüasaamise lõualuudelt ja edasipääs Meistrite liiga veerandfinaali.

Selle hämmastava saavutusega nende vöö all ja ajalooraamatutes näib Deportivo 16. kohal seismine tagantjärele. Kui Barca magab aga Branquiazuis, võivad nad riskida La Liga juhtpositsiooni kaotamisega. Nad on Madridi Realist vaid ühe punkti võrra ees ja viimane asi, mida nad teha tahavad, on hävitada nende viik viigiga - või häiritud kaotusega!

Spordifännid saavad seda mängu häälestada beIN Spordi ametliku otseülekande kaudu (pärast seda, kui nad on oma kaabelteabesse teabe sisestanud.) BARCELONA VS VAATAMISEKS KLÕPSAKE SIIN. DEPORTIVO DE LA CORUNA ELUVIIS

Mis te arvate, kas Barcelona võib samal hooajal võita nii La Liga kui ka Meistrite liiga? Kas pärast seda mängu PSG vastu on Deportivol võimalus Barcelona peksmiseks?