Barcelona teeb tagasi ajaloolise Meistrite Liiga tagasituleku: alistab PSG edasipääsuks

Image

Oota, kas Barcelona tegi seda lihtsalt? Kuidas nad seda tegid?! Lionel Messi meeskond tõmbas 8. märtsil läbi aegade tagasi tulema, lüües Pariisi Saint-Germaini, kogudes samas piisavalt punkte, et tagada edasipääs Meistrite liiga järgmisesse vooru!

Unustage New Englandi patriootide tagasitulek üle Super Bowli 51 Atlanta Falconsi. See on veelgi ebareaalsem. Kõik olid Barcelona maha kirjutanud pärast seda, kui nad 14. veebruaril Pariisi Saint-Germainile kaotasid. 16. vooru esimese etapi 0-4 lüüasaamine tähendas, et Barca pidi 8. märtsil teises etapis koguma vähemalt 5 punkti, hoides samal ajal PSG-d - maailma üht parimat meeskonda - punktitu. Veerandfinaali pääsemine tundus praktiliselt võimatu.

Võimatu ära tõmbamine on see, mida Lionel Messi, 29, Neymar, 24, Sergi Roberto, 25 ja ülejäänud Blaugrana teevad kõige paremini! Pärast 95-minutilist mängu puhkes lõplik vile ja seis oli 6-1, kusjuures Barcelona viskas piisavalt punkte turniiri järgmisse etappi pääsemiseks!

Pariisi Saint-Germaini kuumimad tükid - pildid

Ükski meeskond pole kunagi nelja värava defitsiidilt tagasi naasnud, et järgmisesse vooru edasi pääseda, vahendab The Guardian, kuid Barcelona tegi seda lihtsalt. Kui mäng algas, teadis Barcelona, ​​et selleks on vaja kõvasti minna - ja neil läks kõvasti!

29- aastane Luis Suarez viskas selle ajaloolise tagasituleku tagasi kaks minutit pärast mängu, kindlustades esimese värava. 32- aastane Andres Iniesta pani Barca 42. minutil 2-0 juhtima, kuigi tal oli abiks PSG mängija Layvin Kurzawa, 24. Pärast Andrese värava löömist lõi Layvin oma meeskonna juhuslikult, hoides Barca hoogu elus.

Maailma parim kuradi meeskond võiduvärav #Barcelona #UCL #FCBPSG #viscabarca ❤️? pic.twitter.com/8l7LcOEAgO

- キ ツ ネ ザ ル (@ismafromthetrap) 8. märts 2017

Neymari hämmastav vabalöögi eesmärk AJALUGU. Barcelona vs PSG highli

t.co/8SNkMJlM2h @YouTube'i kaudu

- owusu emmanuel (@ oae2gain) 8. märts 2017

Liverpooli legend, Steven Gerrard reageeris Barça võiduväravale! See on kuld! pic.twitter.com/wFdT9e6lBU

- Barcelona kogu maailmas (@BarcaWorldwide) 8. märts 2017

Tähelepanu: keegi pole kunagi tagasi tulnud #UEFA nelja värava defitsiidist

Barcelona: hoidke mu õlut

#Barca pic.twitter.com/kLiXFLBOeG

- PimpStarTroope MaK_G (@Da_MaK_G) 8. märts 2017

Sergi Roberto eesmärk pic.twitter.com/nxA8OhZWi8

Messi lõi 50. minutil pärast seda, kui Neymari ja Thomas Meunieri vahelisest kokkupõrkest määrati penalti. Kui Barca oli 3-0 (4-3 kokku), olid Blaugrana fännid äärel - ainult siis, kui nad pidid kannatama peaaegu südameinfarkti käes, kui PSG kasuks lõi 30- aastane Edinson Cavani. See tegi Barcelona ülesande palju raskemaks. Kui Barcelona lööks viis väravat, viiksid nad PSG kokku, 5-5. Siiski võidaks PSG viigivärava, kuna nad lõid Barca väljakul värava.

See oli justkui mäng läbi. Nüüd pidi Barca enne mängu lõppu lööma veel kolm väravat. Kuidagi said nad hakkama! Alles 87. minutil jõudis Blaugrana uuesti väravani jõuda, kui Neymar lõi vabalöögi. Brasiilia superstaar skoorib kaks minutit hiljem uuesti, muutes penalti, millega meeskonnad seotakse 5-5 kokku. Aja jooksul klõpsamise ajal saab Sergi Barcelona kangelaseks, lüües Neymarilt vabalöögi, et elimineerimist vältida!

Un. Ole. Arusaadav. See võit paneb Barcelona taas ajalooraamatutesse, kuna need takistasid kõrvaldamist. Kas pärast selle ime tõmbamist on mõni meeskond, kes võiks takistada Barca meistrivõistlusi võitamast?

Kas olete üllatunud, et Barcelona suutis selle tagasituleku ära tõmmata, ? Kas sa arvad, et nad võidavad Meistrite liiga?