Argentina Vs. Venezuela otseülekanne - vaadake Copa America veerandfinaali veebis

Sisukord:

Asjad kuumenevad. Lionel Messi ja Argentina pääsevad koos Venezuelaga Copa America veerandfinaali 18. juunil kell 19.00 EST Gillette'i staadionil. Saate Internetis kogu rahvusvahelise jalgpallimängu siin!

See kõik langeb Massachusettsi Foxborough's, kui venezuelalased võtavad Copa America veerandfinaalis vastu 28- aastase Lionel Messi ja Argentiina. Turniiril on jäänud 7 meeskonda ja selle matši võitja läheb vastamisi USA-ga, kes ootab oma poolfinaalis võitu Ecuadori vastu 2: 1. Veerandringi ümardavad Peruu vahelised mängud Colombia vastu ning viimases paarismängus osalevad turniiril kallid Mehhiko, kes võidavad Tšiili. Palju vaatamiseks jalgpalli, nii et püüdke meiega võrgus kindlasti selle suurepärase mängu kõik eesmärgid!

Kas tänapäeva maailmas on parem jalgpallur kui Leo Messi? Ei, ka meie ei arvanud seda. Seetõttu on tema Argentiina meeskond tohutult lemmikud sellel võistlusel alistuva Venezuela meeskonna vastu. Leo on kogu Copa mängude vältel võidelnud seljavigastusega ja näinud platsil piiratud aega. Siiski on ta tulnud pingilt maha, et hilja mängudes kahju teha. Panama vastu peetud grupimängus hiljuti kübaratriki purustamiseks kulus Leol kõigest 20 minutit, et aidata oma meeskonnal 5-0 võitu kindlustada. Ta võib olla tänases mängus enamasti surmav ründaja ja Venezuelal on selle mängu sisenemisel kõik käed üritamas teda kaitsta, või veelgi hullem, kui ta alustab.

Vaata Soccer Stud Lionel Messi pilte SIIT

Argentiina Vs saamiseks klõpsake siin Venezuela otseülekanne

Venezuela on raske meeskond, mida ei tohiks kahe silma vahele jätta, vaatamata sellele, et selles võitluses on tohutult palju alakoeri. Sarnaselt Argentiinaga on ka Venezuela sel aastal Copa America -mängus loovutanud vaid ühe skoori. Kuigi kaitse on Venezuela jaoks tugev, on nende solvang parimal juhul küsitav. Nad ei pruugi palju väravaid lubada, kuid pole ka Copa mängus paljusid löönud. Venezuela pole Copa mängus rohkem kui korra skoorinud, samas kui Argentina on skoorinud 10 korda ja lubanud oma võrku vaid ühe palli.

, kellest sa selle ühepoolse veerandfinaali mängus välja juurdad? Kas arvate, et venezuelastel on võimalus Argentina jalgpalligigaane häirida? Mis te arvate, kuidas see mäng välja loksub?