Andy Grammer rokib NFL-i tänupühade poolaja show ajal hitte Medley of Hits

Sisukord:

Ja see on hea! Andy Grammer sai oma lõbusast NFL-i poolaja etendusest suure panuse 24. novembril. Lionide ja viikingite vahel toimunud tänupüha mängu keskel tegi Andy löögikombinatsiooni, mis jättis tema fännide tunde „Hea olla elus”.

Andy, 32, otsustas veeta tänupühad kaugel, oma kodulinnas Chesteris New Yorgis. Noor lauljatar sereneeris Detroit Rock Citys Detroit Lions mängu ajal Minnesota viikingite vastu 24. novembril. Andy alustas turbapeenraga laskmist, murdes sisse värskete silmade versiooni, astudes koos Lionide cheerleaderitega. Seejärel tormas laulja fännide jumaldamise juurde, mis teda peaaegu hägustas!

Õnneks oli tal varukoopia, mis tõstis ta lavale, kus ta tungis sisse oma laulule “Good To Be Alive”. Milline meeliülendav, hingeline etendus! Pärast filmi "Kallis, ma olen hea" vahetamist lõpetas Andy show ainsa võimaliku moodi - ilutulestikuga!

soconnell: #AndyGrammer poolaja show CBS NFL Football: Vikings at Lions https://t.co/jL9wIM6a0y pic.twitter.com/ynOMNAVV6H

- FanSportsClips (@FanSportsClips) 24. november 2016

Jah! @andygrammer mängib poolaega Detroidi ja Minneapolise mängus! ? pic.twitter.com/E3lRspKRYo

- Michele Vasso (@cheleg) 24. november 2016

Esinevad poolajal @ vikings / @ lions mängu ajal TÄNA! Kickoffi kell 12:30 EST saidil @cbs. Ära jäta seda kasutamata! #HÄID TÄNUPÜHI ?? pic.twitter.com/NKzpLxXnVl

- Andy Grammer (@andygrammer) 24. november 2016

Tänupüha 2016 tähistavad tähed - PICS

Kuigi jalgpalliaasta ühel kõige halvemal päeval Detroiti rahvamassi mängimine hirmutas enamikku lauljaid, ei osanud Andy oodata, millal ta mängu saab.. "See võib olla kõige suurem lava, kus ma mängida olen saanud, lihtsalt silmamuna tarvis. Me panime palju aega ja vaeva ning teleri jaoks on nii lõbus luua saadet, " rääkis ta ESPN-ile.

“Olen oma bändiga hullult harjutanud ja meil on palju lõbusaid üllatusi. Kuid veelgi enam, kui olla jalgpallimängus, mis hoiab minusuguse inimese jaoks palju kaalu. Olen psüühiline seal olema. ”

Andy pole spordiüritustel esinemine võõras. 2015. aasta Kansas City Royalsi ja New York Metsi vahel peetud maailmasarja sarja ajal oli ta esimene, kes valis riigihümni. Tal õnnestus laulu igale noodile naelutada, mille tulemuseks oli "Täheväga bänner" võimas ja lugupidav ülekandmine. See oli paremini vastu võetud kui versioon, mida Aretha Franklin, 74, laulis Lions-Viking mängu alguses, kuna paljud fännid lõid “Hinge kuningannat” õhku, et nad võtsid laulu lõpetamiseks liiga kuradi kaua aega!

Kuigi see pole spordiga solvumine, võis Andy oma karjääri suurim etapp olla 22. novembril toimuva Dancing With The Starsi 23. hooaja finaal. Kui 26- aastane Keo Mostepe ja 28- aastane Allison Holker tabasid tantsupõrandat, siis Andy seisis sinises valguses vannitatuna, kui ta mängis oma uut singlit “Värsked silmad”. Sinine valgus? Kui täiuslik - on ta ju New York Giantsi fänn. Võib-olla saab ta tulevikus võimaluse esineda ühel neist mängudest?

Mida arvasite Andy Halftime'i esinemisest?